Yhteystiedot

Sähköposti osoitteemme ovat muodossa: etunimi.sukunimi@freeco.fi

DFDS Logistics Oy

Telikatu 9B
20200 TURKU
FI2591774-7

fi-cargo@dfds.com

Vientiliikenne / Suomesta lähtevä liikenne:

fi-outbound@dfds.com

Yhteyshenkilöt:

Mikko Viholainen
Tel +358(0)20 759 7072

Tuukka Pulliainen
Tel +358(0)20 759 7077

Tuontiliikenne / Suomeen saapuva liikenne:

fi-scandinavia@dfds.com

Yhteyshenkilöt:

Tuomas Tuominen
Tel +358(0)20 759 7076

Liikennejohtaja

Henri Hoikkala
henri.hoikkala@dfds.com
Tel +358(0)20 759 7071

Myynti- ja ostoreskontra / Kirjanpito

Marianne Peltola
marianne.peltola@dfds.com
Tel +358 (0)20 759 7070

Tarjouspyynnöt / Markkinointi

Myynti- ja Kehitysjohtaja
Patrik Heikkonen
patrik.heikkonen@dfds.com
Tel +358 (0)40 727 8788

DFDS Logistics Oü

Mäealuse 2/3
12618 TALLINN
reg. 12159906
kmkr. EE101495569

Tuonti ja vienti liikenteenohjaajat:

Deniss Vassiljev
fi-outbound@dfds.com

Kersten Lõppe
fi-scandinavia@dfds.com

Toimistopäälikkö / Alihankinta ja kuljetuskalusto:

Marko Sokk
marko.sokk@dfds.com
Tel +372 56 56 39 26
Gsm +358 40 8331 354

Laskutus / myynti- ja ostoreskontra

Signet Krüger
signet.kruger@dfds.com

DFDS Logistics Oy

Teknobulevardi 3-5
01530 VANTAA
FI2591774-7

kotimaa@dfds.com

Kuljetuspäällikkö
Jukka Jurvela
jukka.jurvela@dfds.com tai
kotimaa@dfds.com
Tel +358(0)20 759 7075

Liikenteenhoitaja

Ville Kalsta
ville.kalsta@dfds.com
Tel. +358(0)20 759 7078

Liikennejohtaja

Henri Hoikkala
henri.hoikkala@dfds.com
Tel +358(0)20 759 7071

Laskutus / myynti- ja ostoreskontra

Liina Kalam
liina.kalam@dfds.com

Tarjouspyynnöt / Markkinointi

Myynti- ja Kehitysjohtaja
Patrik Heikkonen
patrik.heikkonen@dfds.com
Tel. +358(0)40 727 8788

Yhteydenottolomake

Maantiekuljetukset, kotimaa
Maantiekuljetukset, kansainväliset
Lämpösäädellyt kuljetukset, kotimaa
Lämpösäädellyt kuljetukset, kansainväliset
Meri- ja projektikuljetukset
Muu, mikä?

Lastaustiedot

Toimitustiedot

puhelimitse
sähköpostilla