Kontaktandmed

E-mail: eesnimi.perekonnanimi@freeco.fi

DFDS Logistics Oü

Mäealuse 2/3
12618 TALLINN
reg. 12159906
kmkr. EE101495569

Import ja eksport Veokorraldajad:

Deniss Vassiljev
fi-outbound@dfds.com

Kersten Lõppe
fi-scandinavia@dfds.com

Juhataja / Allhanked ja veovarustus:

Marko Sokk
marko.sokk@dfds.com
Tel +372 56 56 39 26
Gsm +358 40 8331 354

Arved / Müügi- ja ostureskontro

Signet Krüger
signet.kruger@dfds.com

DFDS Logistics Oy

Telikatu 9B
20200 TURKU
FI2591774-7

fi-cargo@dfds.com

Ekspordiga seotud transport / 
Soomest lähtuv transport:

fi-outbound@dfds.com

Kontaktisikud:

Mikko Viholainen
Tel +358(0)20 759 7072

Tuukka Pulliainen
Tel +358(0)20 759 7077

Impordiga seotud transport /
Soome saabuv transport: 

fi-scandinavia@dfds.com

Kontaktisikud:

Tuomas Tuominen
Tel +358(0)20 759 7076

Transpordijuht

Henri Hoikkala
henri.hoikkala@dfds.com
Tel +358(0)20 759 7071

Müügi- ja ostureskontro / Raamatupidamine

Marianne Peltola
marianne.peltola@dfds.com
Tel +358 (0)20 759 7070

Hinnapäringud / Turundus

Müügijuht
Johan Grönroos
johan.gronroos@dfds.com
Tel +358 (0)44 590 9070

DFDS Logistics Oy

Teknobulevardi 3-5
01530 VANTAA
FI2591774-7

kotimaa@dfds.com

Veojuht
Jukka Jurvela
jukka.jurvela@dfds.com või
kotimaa@dfds.com
Tel +358(0)20 759 7075

Transpordi planeerija

Ville Kalsta
ville.kalsta@dfds.com
Tel. +358(0)50 567 2961

Arvestus / Müügi- ja ostureskontro

Liina Kalam
liina.kalam@dfds.com

Hinnapäringud / Turundus

Müügijuht
Johan Grönroos
johan.gronroos@dfds.com
Tel +358 (0)44 590 9070

Ühenduse võtmise ankeet

Maanteeveod, kodumaised
Maanteeveod, rahvusvahelised
Reguleeritud temperatuuril veod, kodumaised
Reguleeritud temperatuuril veod, rahvusvahelised
Mere- ja projektveod
Muu, mis?

Laadimisandmed

Tarneandmed

telefoni teel
e-posti teel